O firmie

Hurtownia mięsa, wędlin i drobiu MADAR założył w 1996 roku Dariusz Watral. Lata pracy hurtowni to bezcenne doświadczenie stąd też naszą firmę cechuje fachowość oraz wysoka jakość obsługi klientów. W połączeniu z szeroką gamą asortymentu wypracowaliśmy znaczącą pozycję na rynku. 
Chcąc oferować Państwu produkty najwyższej jakości współpracujemy z największymi renomowanymi polskimi zakładami mięsnymi, z każdym rokiem powiększając swoją ofertę i zakres usług. Wysokie standardy jakościowe i sanitarne utrzymujemy przestrzegając wymaganych praktyk higienicznych i pozostając pod stałym nadzorem służb sanitarnych. Chęć ciągłego rozwoju jak i rozważne inwestowanie, pozwoliły uczynić z naszej firmy nowoczesne (na miarę Unii Europejskiej) przedsiębiorstwo.
W związku z nadgranicznym położeniem geograficznym wychodzimy z ofertą również do naszych niemieckich sąsiadów, którzy zaopatrują się u nas w tradycyjne polskie wyroby wędliniarskie. 
Dzień 1 maja 2005 roku był przełomową datą dla naszej firmy, postanowiliśmy bowiem rozwinąć sieć potencjalnych wtedy odbiorców w krajach zachodnich.Wynik naszej pracy przeszedł najśmielsze oczekiwania, co skutkowało budową osobnego magazynu obsługującego wyłącznie klientów spoza naszej granicy.

Na chwilę obecną oprócz konkurencyjnych cen, profesjonalnej logistyki oferujemy naszym klientom różnorodną formę pakowania oraz gramaturę wędlin, w zależności od indywidualnego życzenia. Oferujemy także etykiety i bizerby w językach: angielskim, niemieckim oraz francuskim.
Zatrudniamy osoby płynnie posługujące się językiem niemieckim i angielskim, jak również umożliwiamy dokonywanie wpłat w walucie Euro. 
ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ HURTOWNI!

Możliwość odbioru towaru do godziny 15:00