O firmie

Hurtownia mięsa, wędlin i drobiu MADAR założył w 1996 roku Dariusz Watral.

Lata pracy hurtowni to bezcenne doświadczenie stąd też naszą firmę cechuje fachowość oraz wysoka jakość obsługi klientów. W połączeniu z szeroką gamą asortymentu wypracowaliśmy znaczącą pozycję na rynku.

Chcąc oferować Państwu produkty najwyższej jakości współpracujemy z największymi renomowanymi polskimi zakładami mięsnymi, z każdym rokiem powiększając swoją ofertę i zakres usług. Wysokie standardy jakościowe i sanitarne utrzymujemy przestrzegając wymaganych praktyk higienicznych i pozostając pod stałym nadzorem służb sanitarnych. Chęć ciągłego rozwoju jak i rozważne inwestowanie, pozwoliły uczynić z naszej firmy nowoczesne (na miarę Unii Europejskiej) przedsiębiorstwo.

Nasza firma posiada flotę samochodową w tym w pełni wyposażone chłodnie, które dają nam możliwość dostarczenia towaru w każde miejsce Polski oraz Niemiec.

Eksport

W związku z nadgranicznym położeniem geograficznym wychodzimy z ofertą również do naszych niemieckich sąsiadów, którzy zaopatrują się u nas w tradycyjne polskie wyroby wędliniarskie.

Dzień 1 maja 2005 roku był przełomową datą dla naszej firmy, postanowiliśmy bowiem rozwinąć sieć potencjalnych wtedy odbiorców w krajach zachodnich. Wynik naszej pracy przeszedł najśmielsze oczekiwania, co skutkowało budową osobnego magazynu obsługującego wyłącznie klientów spoza naszej granicy.

Na chwilę obecną oprócz konkurencyjnych cen, profesjonalnej logistyki oferujemy naszym klientom różnorodną formę pakowania oraz gramaturę wędlin, w zależności od indywidualnego życzenia. Oferujemy także etykiety i bizerby w językach: angielskim, niemieckim oraz francuskim.

Zatrudniamy osoby płynnie posługujące się językiem niemieckim i angielskim, jak również umożliwiamy dokonywanie wpłat w walucie Euro.

Rozpocznij współpracę z nami

Dołącz do naszych partnerów

Skorzystaj z zamawiarki B2B.

Nasi producenci

AGAIN

AGRO TOP

AGRYF

ANIMEX

AVES

AWEX

BALCERZAK

BAN

BELL

BIEGUN

BOLTIM

BYSTRY

DROBIMEX

DROP

DROSED

DUDA

EKPOLS

ERICUS

EVRA

GASTRONOM

GZELLA

HANDEREK

INDYKPOL

JAN BIELESZ

JBB BAŁDYGA

KABANOS

KAMINIARZ

KAPITAN NAVI

KIER

KING OSKAR

KONECKE

KORONA

KOZŁOWSKI

KRZYŚ

KYNOS

LISNER

LUCRE

ŁUKÓW

LUKULLUS

MADAMA

MADEJ WRÓBEL

MARKS

MAXPOL

MIELCZAREK

MLEKPOL

MORLINY

MRÓZ

NADWARCIAŃSKIE

NIK-POL

NOWAK

OLEJNICZAK

OLEWNIK

OZIMEK

PAŁUKI

PEKLIMAR

POLSTAN

PROSIACZEK

RAFI

SEAMOR

SEDAR

SEKO

SIERPC

SKIBA

SŁAWA

SŁOMIŃSKI

SŁONECZNE POLE

SMAKMAK

SOKOŁÓW

STOKŁOSA

SUBERDROB

TARCZYŃSKI

TAURUS

TRAFPOL

UNIMIES

VIOLA

WALUSIAK

WIEKPOL

WITKOWO

WIWA

WŁOSZCZOWA

Galeria